Öncelikle bizleri tercih etmiş olan bayilerimize ve servislerimize; Göstermiş oldukları destek, güven, ilgi ve alakalarına teşekkür ederiz.

30 yılı aşkın tecrübesiyle FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. elektronik sektöründe sınır tanımayan yenilikleriyle hep önde olan 500’ü aşkın satış noktasıyla hizmet vermektedir.

FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. – LEADER ve Fi Audio markaları adı altında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kaliteden ödün vermeden yaptığı doğru yatırımlarla, Türkiye’nin dört bir yanında kurmuş olduğu 100 ‘ün üzerinde servis noktasıyla tüketicilere yakın olarak her zaman daha iyi servis hizmeti ve kalitesi için uğraş vermektedir.

Türkiye’de başta ses sistemleri, oto grubu, fön makinesi, traş makinesi ve daha birçok alanda zirveye oturan şirketimiz, dünya çapında kurumsallaşmaya her geçen gün bir adım daha yaklaşmaktadır. Türkiye’de en geniş teknoloji ağına sahip markalarımız yenilikte ve ürün yelpazesinde hep önde olmuştur. Pazarın lider markaları olan ‘’LEADER’’ ve ‘’Fi Audio’’ FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. Şirketi adı altında teknoloji pazarında ilkleri ve yenilikleri Türk halkına ve Dünya insanına ulaşması, satış sonrası hizmeti, teknik servis ağı ve insan gücüne sahip firmadır.

Tecrübe, kalite, hesaplı, pratik ve modern tasarımıyla yola çıkmaktayız. Türkiye’de ilk kez bluetooth’lu oto teyp ve ses sistemi teknolojisini FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. Türkiye pazarına sunmuştur.

‘’LEADER’’ ve ‘’Fi Audio’’ FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. nin tescilli markaları olup, bu markalar birçok ülkede ‘’LEADER’’ ve ‘’Fi Audio’’ FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. adı altında tescil edilmiştir.

İnanıyoruz ki; İyi bir işbirliği uzun soluklu ve güven üzerine inşa edilen sağlıklı bir ilişkiyle mümkündür. Sizin başarınızın bir parçası olmak bizim gururumuzdur.

Müşteri Memnuniyeti Öncelik;
Bu şirket kurulduğundan bugüne kadar ki olan süreçte müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön plana almaktadır.

Biz Kimiz;
Fidan Elektronik 1990 yılında 4 kardeş olan Mehmet Selim Fidan, Mehmet Fidan, Abdullah Fidan ve Mahmut Fidan tarafından babaları olan Arif Fidanın adını baz alarak A.F (Arif Fidan) adı altında şirketi kurup zaman içerisisinde büyüdükçe yeni kararlar almak zorunda kalıp (fön makinesi grubu, tıraş makinesi grubu ,amfili multimedya ses sistemi grubu, 2+1, 1+1 ve 5+1 ses sistemi grubu, portatif aktif ses sistemi grubu toplantı anfi grubu, müzik kutu grubu,mikrofon grubu,bilgisayar kolonları,Mouse grubu,kulaklık grubu, termos grubu, gibi) LEADER markası adı altında ve (oto ses sistemi grubu,oto multimedya sistemleri grubu, oto amfi grubu, oto elektroniği grubu, kablo grubu gibi grupları) Fi Audio markası adı altında büyümeye devam etmekte olup kişisel bir gelişim olarak ticari hayata dahil olmuş, kısa bir süre içinde vergi rekortmenleri listesine adını yazdırmıştır.

Yerli Üretim;
Hız kesmeden yerli üretime adım atmış olan Fidan Elektronik Fön makineleri üretimi ile yerli üretime başlayan Fidan Elektronik Türkiye’ye kazandırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Çevreye Duyarlı Marka;
Ekolojiye de sahip çıkan Fidan Elektronik çevreye karşı sorumluluklarının bilinci ile hareket etmekte olup tüm yasal şartlara da uyum sağlamaktadır.

İstihdam ve Çalışana Saygı;
Fidan Elektronik istihdama verdiği önem, ülke insanına olan inancı, üretim ve pazarlama deneyimi, milyonlarca mutlu müşterisi, sosyal sorumluluk ve etik değerlere olan saygısıyla Türkiye’nin sayılı üreticilerinden biridir.

Misyonumuz;
İnsanların mutlu bir hayat sürdürebilmeleri için, güvenilir, kaliteli, çağdaş, pratik ürünler geliştirip kullanımlarına sunmak.

Her bakımdan güvenilir, sürdürülebilir kalite düzeyinde, günün ihtiyaçlarına günün teknolojik olanaklarıyla cevap veren, kullanımı kolay olma, ölçütlerine uymaya önem verir. Yeni ürün kararlarının ve var olan ürünlerin alt/yan çeşitlendirme politikalarının ana koşullarını bu ölçütlere dayandırır.

Vizyonumuz;
Bölgesel pazarda ve yakın coğrafya da ilk 10 markadan biri olmak.
Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, teknolojiyi üreten, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan yenilikçi bir firma yolunda ilerleyen Fidan Elektronik LTD. ŞTİ. köklü ve dinamik marka algısını sürekli kılmak ve geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bölgesel ve küresel bazda iyi bilinen bir marka olmak, sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek, müşteri odaklı bir pazarlama yapısı kurmak, kurumsal gelişimi sürekli kılmak, bilişim ve teknolojik alt yapısı güçlü organizasyon oluşturmak, yenilikçi, pratik, kaliteli ve güvenli ürün arzını sağlamak, tedarik zinciri yapısını daha etkin hale getirmek, nitelikli insan gücü tarafından tercih edilen bir şirket olmak.